Ekologia

Jesteśmy eko!

Misją Stella Pack S.A. jest ochrona środowiska naturalnego poprzez udoskonalanie technologii recyklingu i produkcję najwyższej jakości worków na śmieci z regranulatu.

Jesteśmy przeciwni produkowaniu i wprowadzaniu na rynek worków na śmieci z surowców pierwotnych (virgin)!

Stosujemy zaawansowane technologie recyklingu, opracowane między innymi w naszej firmie, co potwierdzają patenty. Pozwala nam to wytwarzać regranulat o bardzo wysokiej czystości i jakości. W naszych zakładach przetwarzane są odpady polietylenowe z procesów produkcyjnych, odpady po sklepowe i po magazynowe, ale również najtrudniejsze do przetworzenia odpady komunalne pochodzące wprost z wysypisk śmieci! Co istotne worki na śmieci STELLA po wykorzystaniu ponownie mogą trafić do recyklingu i kolejny raz posłużyć do produkcji worków. To właśnie jest obieg zamknięty. To właśnie jest ochrona środowiska naturalnego!

Nie przyjmujemy zapytań i nie składamy ofert na produkcję worków na śmieci wykonanych z surowców pierwotnych (virgin)!

Dysponujemy technologią przyjazną naturze. W procesie przetwarzania odpadów wielokrotnie wykorzystujemy tę samą wodę, odzyskiwana i filtrowaną. Odzyskujemy i ponownie wykorzystujemy także ciepło powstające w produkcji, a jego nadwyżki wykorzystujemy do ogrzania pomieszczeń biurowych i socjalnych w zakładzie produkcyjnym. Posiadamy jedyną w Europie Wschodniej automatyczną, niezwykle dokładną i wydają, optyczną linię sortowniczą. Jakość naszych produktów kontrolowana jest przez laboratorium wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia laboratoryjne.

Produkujemy i sprzedajemy worki na śmieci wyprodukowane z regranulatu! Walory użytkowe, a także i wygląd tych w pełni ekologicznych worków są całkowicie porównywalne z workami z surowca virgin.

Jako jedyni w Polsce możemy podejmować stalą i stabilną współpracę z sieciami handlowymi w zakresie odbioru i przetworzenia odpadów foliowych na pełnowartościowe worki na śmieci, w zgodzie z założeniami Gospodarki Zamkniętego Obiegu. Gwarantujemy odbiór odpadów, gwarantujemy, że zostaną one przetworzone na pełnowartościowy produkt, ekologiczne worki na śmieci, spełniające oczekiwania konsumentów.

 

Stella Pack S.A. jest jednym z największych producentów worków na śmieci w Europie. Naszą misją jest produkcja opierająca się na dobrze pojętych ekologicznych zasadach. Dlatego surowiec do produkcji worków na śmieci uzyskujemy przetwarzając w procesie recyklingu odpady foliowe, które inaczej trafiłyby do środowiska. Posiadamy 4 nowoczesne linie do regranulacji, które przerabiają ponad 2 tysiące ton odpadów foliowych miesięcznie. Nasze możliwości produkcyjne i zapotrzebowanie na ten specyficzny surowiec stale rośną.

Proponujemy Państwu stabilną współpracę w zakresie odbioru i zakupu odpadów foliowych każdego miesiąca. Skontaktuj się z nami: stella@stella.com.pl

 

Ekologia

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog