Złoty Paragon 2022

Złoty Paragon 2022
Stella Pack i worki na śmieci z uszami - zapach LAWENDY 60L wśród liderów rynku FMCG

ST Worki na śmieci z uszami - zapach LAWENDY 60L 16szt wyróżnione w konkursie Złoty Paragon 2022!

 

Szanowni Państwo,


Już znamy laureatów Konkursu Złoty Paragon 2022 - Nagroda Kupców Polskich.

Wśród liderów rynku FMCG znalazła się również Stella Pack, a nasze ST Worki na śmieci z uszami - zapach LAWENDY 60L 16szt, otrzymały wyróżnienie w kategorii non-food.


Jak pokazuje doświadczenie i statystyki sprzedażowe Konsumenci coraz chętniej sięgają po pachnące worki na śmieci. Walor zapachowy jest szczególnie ważny, kiedy wybieramy worki do śmietników kuchennych, gdyż zapach utrzymuje się długo po założeniu worka do kubła. Popularnością cieszą się także worki na śmieci z uszami – ze względu na ich wysoką użyteczność. Praktyczne uszy pozwalają na szybkie i higieniczne zawiązanie worka oraz ułatwiają jego przenoszenie. Jak się okazuje lawenda i uszy okazały się w tym przypadku idealnym połączeniem. Ważnym aspektem podczas decyzji zakupowych jest też ekologia – ten aspekt w Stella Pack jest opanowany – wszystkie worki na śmieci produkowane w Stelli są w pełni ekologiczne, bo powstają w procesie recyklingu, w obiegu zamkniętym, z przetworzonych odpadów foliowych.

To dla nas ogromny zaszczyt, że wśród wszystkich worków na śmieci Konsumenci najchętniej sięgają właśnie po fioletowe i pachnące lawendą worki z uszami marki Stella. Serdecznie dziękujemy!


Prestiż otrzymanego wyróżnienia jest tym bardziej znaczący, że odzwierciedla autentyczne, aktualne  wybory zakupowe. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureatów konkursu wyłoniono dzięki czytelnikom Ogólnopolskiego Miesięcznika Hurt & Detal, którzy oddawali głosy na liderów sprzedaży – najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. Dzięki temu udało się nagrodzić te produkty, które w ostatnim roku kształtowały polski handel detaliczny.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty spotykają się z aprobatą Konsumentów. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych produktów najwyższej jakości, które pomagają w domu każdego dnia, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, a otrzymana nagroda świadczy o tym, że udaje nam się z powodzeniem tę misję realizować.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wyróżnienie!

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog