Złoto dla Stella Pack w badaniu NAJLEPSZY PRODUKT 2020

Złoto dla Stella Pack w badaniu NAJLEPSZY PRODUKT 2020

Miło nam poinformować, że linia Worków na śmieci Fresh o świeżym zapachu marki Stella zdobyła złoto w badaniu NAJLEPSZY PRODUKT 2020.

16 stycznia w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w 9. edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego NAJLEPSZY PRODUKT 2020 – Wybór konsumentów.

Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych (lub odświeżonych) produktów FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2018 roku do 1 września 2019 roku. Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego.

Po raz pierwszy w historii badania eksperci GfK Polonia zapytali konsumentów o to, jakie cechy produktu zdecydowały w ich opinii o tym, że jest on najlepszy. Konsumenci uzasadniali swój wybór, wskazując m.in. na dobrą jakość, smak, przystępną cenę w stosunku do jakości, atrakcyjne opakowanie, gramaturę czy polskie pochodzenie produktu.

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu. Zastosowano w nim reprezentatywną próbę N=1000 respondentów (losowo-kwotową), uwzględniającą rzeczywistą populację Polaków w wieku 18-65 lat. Głosowali konsumenci, którzy decydują lub istotnie współdecydują o zakupach dla swojego gospodarstwa domowego oraz używają objętych badaniem kategorii produktowych.

Konsumenci docenili jakość naszych Worków na śmieci Fresh o świeżym zapachu przyznając ZŁOTO w kategorii artykuły gospodarstwa domowego.

Dziękujemy!

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog