Pomagamy

Pomagamy
Stella dla Ukrainy

Dobro nie zna granic

Nie ustajemy w pomocy naszym braciom z Ukrainy. Szczególną troską otaczamy naszych pracowników z fabryk i biur na Ukrainie oraz ich rodziny, pomagając im znaleźć w Polsce miejsce zamieszkania, odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tutaj należą się szczególne podziękowania dla Piotra, naszego wewnętrznego łącznika polsko- ukraińskiego, człowieka z sercem na dłoni. Piotrze, bez Ciebie to by się nie udało!

Oczywiście także na bieżąco nasze produkty, w ogromnych ilościach, trafiają do ofiar wojny -> na Ukrainę, na granicę i do punktów pomocy na terenie całego kraju. Worki na śmieci, chusteczki nawilżane, jednorazówki (talerze, sztućce, kubki), woreczki śniadaniowe, gąbki do zmywania, podpaski, ręczniki papierowe i papier toaletowy - to te produkty, których najbardziej potrzeba i którymi na bieżąco pomagamy.

Mocno i sprawnie działa także Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowiej, która od początku wojny rosyjsko- ukraińskiej włączyła się w niesienie pomocy uchodźcom, organizując im zakwaterowania. Fundacja "Stella" otacza szczególną opieką niepełnosprawne dzieci z Ukrainy wraz z rodzinami, zapewniając opiekę medyczną, opatrunkową i rehabilitacyjną.

Jesteśmy dumni, że STELLĘ tworzą tak wyjątkowi ludzie i że wspólnie wysyłamy tyle dobra!

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog