Operacja Rzeka 2019

Operacja Rzeka 2019
Operacja Rzeka 2019

Operacja Rzeka

Podczas tegorocznej majówki mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym przedsięwzięciu Operacja Rzeka. Operacja Rzeka to społeczna akcja, której celem jest wspólne zadbanie o świat wokół nas. To społeczne zaangażowanie wielu środowisk lokalnych, które poświęcając swój czas i energię chcą zmienić i oczyścić z zalegających śmieci: rzeki, lasy, przydrożne trakty i swoje najbliższe otoczenie.

2 maja ponad 1 700 wolontariuszy wyruszyło w teren by oczyścić ze śmieci okolice rzeki Bug. Wspólnie zebrali ponad 45 ton odpadów‼️To niesamowite! I godne naśladowania! Wielkie podziękowania dla wszystkich wolontariuszy!
Ochrona środowiska to nasza misja! To misja Nas wszystkich! Pamiętajmy by śmieci wyrzucać do odpowiednich pojemników i worków na śmieci, a nie zostawiać gdzie popadnie! 

Czy wiecie, że worki na śmieci mogą być ekologiczne? 
W trosce o nasze środowisko wszystkie worki na śmieci Stella produkujemy z przetworzonych odpadów foliowych. Każdego miesiąca 2000 ton odpadów zamiast trafić na wysypiska trafia do naszych zakładów, gdzie zostaje zamienione w worki na śmieci we wszystkich odmianach i rozmiarach, w bardzo wielu wariantach kolorystycznych i zapachowych. Co istotne – zużyte worki na śmieci nadają się do ponownego recyklingu.

Operacjarzeka trwa nadal! W każdej chwili możecie się dołączyć do akcji i pomóc wspólnie sprzątać! Więcej informacji znajdziecie na http://www.operacjarzeka.pl/

Operacja Rzeka do zobaczenia podczas kolejnych akcji!

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog