Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2021

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2021

Najlepsze produkty w kategorii artykuły gospodarstwa domowego to nasze WORKI NA ŚMIECI

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwie linie worków na śmieci z naszego portfolio królowały na podium podczas tegorocznej gali finałowej badania „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2021”. Zdobyliśmy zarówno złoty, jak i srebrny medal.

Anna Zaradna Worki na śmieci z uszami - zapach miętowy - zdobyły ZŁOTO w kategorii Artykuły gospodarstwa domowego;

Stella Worki na śmieci antybakteryjne – zdobyły SREBRO w tej samej kategorii.

Te prestiżowe wyróżnienia – ZŁOTY I SREBRNY MEDAL - mają dla nas szczególne znaczenie, przede wszystkim dlatego, że świadczą o zaufaniu, jakim darzą nas Klienci i Konsumenci, a także umacniają nas na pozycji lidera wśród producentów worków na śmieci. To niesamowita i ważna nagroda za trud pracy i serce jakie wkładamy w tworzenie tych marek.

 

Anna Zaradna Worki na śmieci z uszami - zapach miętowy - Kolorowe i pachnące miętą worki na śmieci marki Anna Zaradna są faktycznie wyjątkowe. Nie dość, że są w pełni ekologiczne, w całości pochodzą z recyklingu, to sprawiają, że codzienne obowiązki stają się przyjemniejsze. Silnie wyczuwalny zapach mięty tłumi zapachy z kosza na śmieci i pełni dodatkową funkcję – odstrasza owady i gryzonie. Przyjemne i pożyteczne w jednym. To fantastyczne, że Konsumenci to zauważyli i docenili. Dziękujemy i ogromnie cieszymy się z przyznanego złota! To wyróżnienie jest dla nas nagrodą za wykonaną pracę oraz zachętą do tworzenia kolejnych, ciekawych produktów, w kategorii, która jest nam najbliższa – czyli artykuły gospodarstwa domowego. 

 

Stella Worki na śmieci antybakteryjne - Antybakteryjne worki na śmieci świetnie wpisują się w obecne czasy, kiedy to stawiamy ogromny nacisk na higienę, dezynfekcję i ochronę przed bakteriami. Specjalny dodatek do granulatu, z którego produkowane są worki sprawia, że na powierzchni worka nie rozwijają się jedne z najbardziej znanych bakterii – e-coli. Worki te zostały stworzone ze szczególną myślą o najmłodszych i najstarszych, dla który bakterie e-coli są najgroźniejsze. Worki dostępne są w dwóch odmianach zamknięcia: łatwozawiązywane – z uszami i z taśmą. Worki te są także w pełni ekologiczne – zostały wykonane z przetworzonych odpadów foliowych i nadają się do recyklingu. Ta prestiżowa nagroda – SREBRNY MEDAL - ma dla nas szczególne znaczenie, przede wszystkim dlatego, że świadczy o tym, że produkt trafia w 100% w potrzeby Klientów. 

 

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za uznanie.

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog