Nagroda MODERN RETAIL AWARD dla Stella Pack

Nagroda MODERN RETAIL AWARD dla Stella Pack
Stella Pack zdobyła główną nagrodę MODERN RETAIL AWARD w kategorii ECO

Firma Stella Pack zdobyła główną nagrodę MODERN RETAIL AWARD w kategorii ECO. Kategoria ECO była skierowana do przedsiębiorstw produkcyjnych, które mogą poszczycić się działaniami ekologicznymi; dbają o środowisko oraz inwestują w działania ekologiczne. W konkursie zostało wyróżnionych łącznie 10 firm z całej Polski, każda w innej kategorii.

Firma Stella Pack została zgłoszona do konkursu przez sieć handlową Carrefour, która doceniła naszą innowacyjną technologię produkcji worków na śmieci z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych.

MODERN RETAIL AWARD 2019 to pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które przyczyniły się do rozwoju sektora nowoczesnego handlu detalicznego i dystrybucji. Nagrodzone zostały firmy, które oferują produkty ekologiczne i lokalne, farmerzy, start-upy, jak też firmy technologiczne, które wdrażają innowacyjne rozwiązania w sektorze retail.

Kapituła konkursowa składała się prezesów i osób zarządzających największymi sieciami handlowymi (m.in. Auchan, Jeronimo Martins Polska, Pepco, Maspex, PepsiCo, Lotte Wedel), którzy są członkami Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD).

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog