Certyfikat EuCertPlast

Certyfikat EuCertPlast
Stella Pack jest jednym z nielicznych recyklerów w Polsce, którzy posiadają ten certyfikat

Nasza technologia przetwarzania odpadów foliowych w regranulat, sposób zarządzania produkcją i procedury związane z utrzymaniem i kontrolą jakości zostały uznane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą za zgodne z ekologicznymi normami europejskimi.

Celem EuCertPlast jest promowanie przyjaznego dla środowiska procesu recyklingu tworzyw sztucznych poprzez jego standaryzację. Ten ogólnoeuropejski certyfikat potwierdza, że nasza produkcja worków na śmieci z regranulatu jest zgodna z tym standardem, czyli, że jest przyjazna dla środowiska. Regranulaty produkowane w Stella Pack SA mogą być wykorzystywane do wytwarzania produktów oznaczonych znakiem Blue Angel - jednym z najbardziej prestiżowych na świecie certyfikatów dla produktów ekologicznych.

Podczas certyfikacji EuCertPlast pozytywnie ocenione zostały: oszczędność surowców i energii, ograniczenie zanieczyszczeń, ograniczenie hałasu, eliminację lub ograniczenie ilość odpadów i możliwość ponownego ich użycia.  

Co to oznacza dla naszych Klientów?
Certyfikat EuCertPlast daje pewność, że nasze worki na śmieci są produkowane z surowców wtórnych, a ich produkcja odbywa się zgodnie z najlepszymi praktykami mającymi na celu ochronę środowiska.
 
Wybierając nasze worki na śmieci wyprodukowane w 100% z surowców wtórnych przyczyniasz się do zmniejszenia ilości zanieczyszczeń w środowisku naturalnym!
 

katalog produktów
Znajdziesz w nim szeroki asortyment produktów do Twojego domu
pobierz katalog